Szczenięta Australian Cattle Dog

UWAGA: wiosną 2024 roku planujemy miot. 

Więcej szczegółów: 888 215 953.

______________________________________________________________________

 

Wczesna stymulacja neurologiczna szczeniąt

Szczenięta Australian Cattle Dog dostępne w naszej hodowli to zdrowe pieski, które od pierwszego dnia życia znajdują się pod profesjonalną opieką weterynaryjną w celu prawidłowego ich odchowu. Od 3 dnia życia każde szczenię poddawane jest tzw. wczesnej stymulacji neurologicznej, która przynosi wymierne korzyści pod kątem odporności oraz ogólnego rozwojowi psów.

Socjalizacja szczeniąt Australian Cattle Dog

Od 3-go tygodnia życia szczenięta są socjalizowane w oparciu o pozytywne doświadczenia. Dostarczanie szczeniętom różnych bodźców uczy je prawidłowego reagowania na otoczenie, eliminuje ryzyko pojawiania się różnego rodzaju lęków czy zachowań agresywnych. odpowiednio zsocjalizowane szczenięta są pewne siebie i potrafią doskonale radzić sobie ze swoimi emocjami w różnych sytuacjach

Wersja niemiecka: https://callmeblue.eu/australian-cattle-dog-welpen/

Wersja angielska: https://callmeblue.eu/australian-cattle-dog-puppie

Szczeniaki Australian Cattle Dog 2022 - zasady rezerwacji i zakupu

Osoby zainteresowane rezerwacją szczeniaka Australian Cattle Dog, po kontakcie z nami i rozmowie na temat oczekiwań zarówno hodowcy, jak i przyszłego właściciela, zapisywani są na listę rezerwową.

Po narodzinach kontaktujemy się z zainteresowanymi w celu omówienia szczegółów i ostatecznego potwierdzenia rezerwacji.

Szczeniaki przebywają pod opieką hodowcy do minimum 7 tygodnia życia. W tym czasie są 3-krotnie odrobaczane, mają wykonane szczepienie oraz badanie słuchu testem BAER. 

Dokumentacja szczeniaka (książeczka zdrowia z wpisami o odrobaczeniu, szczepieniu oraz chipowaniu, certyfikat testu BAER oraz metryka) przekazywana jest w dniu odbioru szczeniaka (istnieje możliwość odebrania szczeniaka zanim zostanie wydana metryka. Wówczas dokument wysyłany jest listem poleconym do nowego właściciela szczeniaka).

Cena szczeniaka podawana jest zainteresowanym przed narodzinami szczeniąt.